|
19 червня 2019 року в Києві пройде відкрите функціональне тренування "Red Bull #ПіднятиПланку".
![]() 19 червня на НСК «Олімпійський» пройде справжній тренувальний марафон від ЕБШ, Crossfit Banda та BlackRoll. Три години тренування нон-стоп, подарунки учасникам, запальний настрій та спілкування в колі однодумців. Кожен учасник зможе підняти свою планку спортивних досягнень! Готовий підняти планку спортивних досягнень?
Програма: 19:00 – Збір на НСК «Олімпійський» 19:30 – Functional Training від ЕБШ. Вогняний тренер, головна натхненниця і засновниця «ЕБШ», амбасадор іменитих спортивних брендів - Юлія Шум, разом з командою тренерів, зламає шаблони уявлень про Functional Training. 20:30 – тренування від Crossfit Banda. 10 станцій із завданнями, які задіють усі групи м’язів тіла. Учасники навчаться не лише робити бурпі та веслувати, а й підготують тіло до літа. 21:30 - Recondition class від BlackRoll. Після затяжного марафону інтенсивних тренувань, прийде час розтягнути м’язи! Відновлювальне тренування з Олександром Гончаренком, побудоване на використанні методів МФР і стретчингу. Відвідати можна як усі класи, так і окреме тренування. Вхід вільний. 19 червня, 19:00, НСК «Олімпійський». Вхід вільний, але реєстрація обов’язкова Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/czJg4ye8v2MFtvUv7 Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/386162165331424/ |


